Kontaktformulär

Skicka era uppgifter så kontaktar vi
er så fort som möjligt.
 



 

 

VERKSAMHETER VÄTE 

Region Syd: Malmö, Trelleborg, Göteborg med omnejd

Produktionschef: Björn Sandberg, tel: 072-735 90 12, 
bjorn.sandberg@va-te.se
Alternativt: Jan G. Forslund, tel: 070-762 37 06, e-post: jan.g.forslund@va-te.se
Postadress: Jörgen Kocksgatan 65A, 211 20 Malmö
Besöksadress: Som ovanstående

Region Öst: Stockholm Årsta kombiterminal, Södertälje

Produktionschef: Kjell Lindberg, tel: 070-762 38 32, e-post: kjell.lindberg@va-te.se
Produktionsledare: Johan Hellman, tel: 073-536 81 63, e-post: johan.hellman@va-te.se
Post- & besöksadress: Transportvägen 10,  117 43 Stockholm 

Expeditionen: 06:00-17:00,  tel: 073-577 25 91, e-post: exp.arsta@va-te.se

Region Nord: Iggesund

Produktionchef: Conny Jonsson, tel: 070-762 51 03, e-post: conny.jonsson@va-te.se

 

Ekonomi

Ekonomiansvarig :  Linda Larsson tel: 070-421 67 32 , e-post:  ekonomi@va-te.se  alt.  linda.larsson@va-te.se